Слухай онлайн
Політика

Тимошенко не виключає партизанську боротьбу проти Януковича

Технологія “проти всіх” – це ще одна підступна річ, яку сформували у штабі Януковича. Це віра Януковичу, що він оголосить дострокові парламентські вибори і кандидати в президенти очолять свої фракції. Насправді він цим купує політичні сили, які закликають народ голосувати “проти всіх”, - заявила 2 лютого в Івано-Франківську кандидат в Президенти України Юлія Тимошенко.

 

“Нам що, у схроні йти? Віддати усе Януковичу, а самим боротися?.. Навіщо нам ця боротьба, коли ми сьогодні можемо захистити Україну. А хто візьме на себе відповідальність, якщо ми не зможемо його подолати? – риторично запитувала іванофранківців Тимошенко. – Хто візьме на себе відповідальність, що потім всю цю кліку Януковича можна буде усунути від влади? Ми що, свідомо у петлю ліземо? Ми що, вже до краю дійшли? Я цього не допущу. Кожен голос “проти всіх”, – це голос за Януковича і проти України”, – переконувала виборців Галичини зі сцени академічного обласного муздрамтеатру ім. Івана Франка Юлія Тимошенко.

“Завтра може бути пізно. Змагання може йти за піввідсотка...Тому прошу вас допомогти мені в ці останні дні. Саме з Галичини народжувалося усе, і вільна боротьба, і перемога... Ви постаньте, і ви захистите Україну”, – сказала Тимошенко на завершення годинної зустрічі, що неодноразово перебивалася оплесками у переповненій залі обласного театру.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ