Слухай онлайн
Політика

Тимошенко не визнає звинувачень у вбивстві Щербаня

Лідер опозиції Юлія Тимошенко не визнає пред’явлених владою звинувачень в організації вбивства Євгена Щербаня. Про це сьогодні на прес-конференції заявила донька екс-прем'єра Євгенія Тимошенко, повідомляє сайт "Батьківщини".

«Моя мама хоче сказати, що вона не визнає ніякі повідомлення, ніякі звинувачення, які їй були зачитані, тому що все це було зроблено незаконно, без присутності її адвокатів», - сказала Євгенія.

Вона також розповіла, що уже кілька днів ані адвокати, ані захисники не мають доступу до Юлії Тимошенко, яка знаходиться в харківській лікарні «Укрзалізниці».

«Учора, об 11.00, без жодних попереджень до неї прийшли 10 бритоголових осіб з Генпрокуратури з трьома відеокамери, які не представляючись і не називаючи своїх звань, почали зачитувати її права… Все це проходило у душовій кімнаті, де зараз вона знаходиться», - розповіла Євгенія Тимошенко.

«Мені ж, як офіційному захиснику, представники пенітенціарної служби заявили, що мама не хоче зі мною зустрічатися, у що я просто не могла повірити. Врешті за допомогою депутата Арсена Авакова мені вдалося потрапити всередину близько четвертої години і поспілкуватись із мамою через ґрати», - розповіла донька екс-прем’єра.

«Мама пізніше мені розповіла, що її шантажували зустріччю зі мною і говорили, якщо вона перейде в іншу кімнату для побачень, вона може зі мною зустрітися», - зазначила Євгенія Тимошенко.

Вона також не виключає, що сьогодні до екс-прем’єра не пустять іншого захисника Сергія Власенка.

«Цей фарс має цілеспрямовану мету – позбавити її захисника», - сказала Євгенія.

Окрім того, Євгенія наголосила, що її мама продовжує акцію громадянської непокори. За її словами, вимоги Юлії Тимошенко не тільки не були виконані, а умови її утримання тільки погіршилися.

Євгенія Тимошенко зауважила, що через знущання протягом останніх трьох днів, стан здоров‘я екс-прем’єра значно погіршився.

«У неї такий біль, що вона не може пересуватися», - сказала Євгенія.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ