Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

Тимошенко розказала, за що вбили Кушнарьова і про закатаних в асфальт

Кандидат в президенти Юлія Тимошенко боїться, що за Януковича-президента країною будуть керувати "смотрящіє". По це вона заявила учора, 1 лютого, під час "дебатів" на Першому національному, на які Янукович так і не осмілився прийти.

При цьому вона процитувала слова екс-регіонала Кисельова, що при президенті Януковучі в кожній області буде "смотрящій із Донєцка".

Вона також згадала слова Кисельова, що йому погрожували, що "на третій день після перемоги Януковича його закатають в асфальт".

"Вони вже один раз побудували таку систему влади в Донецьку. І я хотіла б, щоб ви розділяли людей, які мешкають в області і важко працюють, і владу, яка будувалася всі ці роки на крові, на розборках,  на смотрящіх, на війні, яка закінчувалася сотнями убитих людей", - заявила Тимошенко.

Вона попередила, що така система відбирає підприємства, бізнес, а хто не згодний - "закатують в асфальт".

"Я хочу запитати, чому один із яскравих політиків Євген Кушнарьов, який почав формувати свою партію, який почав у ПР забирати кращих представників промисловців, підприємців, чому саме йому не пощастило і саме в нього  двічі влучили на полюванні?", - запитала прем'єр.

"Задумайтесь, що може чекати Україну! Я не хочу всього того, коли така система і форма правління . Я стою очі в очі з надзвичайно небезпечною групою, я знаю, що мої слова западають в душу тим, хто веде Януковича до влади як маріонетку, якою потім будуть добре користатися", - заявила Тимошенко.

Вона також запитала, хто вноситиме інвестиції в країну, де будуть керувати Чечетові, Азарови і Ківалови.

Українська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");