Слухай онлайн
Політика

Тимошенко тисне на обласні телерадіокомпанії?

Юлія Тимошенко чинить безпрецедентний тиск на журналістів, змушуючи їх видавати в ефір лише контрольовані її штабом матеріали. Особливий тиск з боку штабу Тимошенко відчувають обласні телерадіокомпанії. До мене як до голови парламентського Комітету з питань свободи слова та інформації звертаються багато журналістів зі скаргами, – заявила нардеп Ганна Герман. Про це повідомила прес-служба Партії регіонів.

«Ось – найсвіжіший приклад: сьогодні звернувся Олександр Опанасенко з Київської державної регіональної телерадіокомпанії. Він заявив, що їх змушували в день виборів публікувати лише дані Національного екзит-полу, який давав кращий прогноз для Тимошенко. Також сьогодні, 20 січня, їм надійшла команда зі штабу Тимошенко транслювати сьогодні привітання Тимошенко з Хрещенням Господнім. І коли журналісти заявили, що свято Хрещення Господнього було вчора, і сьогодні транслювати привітання недоречно, їм відповіли досить брутально: „Це - не ваше діло це вирішувати, вам сказали – ви робіть.”

Численні факти тиску на журналістів, спроби їх підкупу з боку штабу Юлії Тимошенко, факти, коли масово видавалися посвідчення партійної бютівської газети невідомим особам з Грузії, які прибули на прохання Тимошенко від президента Саакашвілі, надзвичайно тривожать.

Ми бачимо реальні спроби з боку Тимошенко згортати свободу слова в Україні і звертаємося до світової спільноти, до української громадськості за підтримкою і допомогою не дозволити повернути в Україну цензуру влади», – зазначено у повідомленні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ