Слухай онлайн
Політика

Тимошенко візьме на поіменний облік усіх, хто проголосує за відставку її уряду

Юлія Тимошенко звинувачує Блок Литвина і частину фракції НУ-НС у розвалі коаліції. "Коаліція була зруйнована незаконно", - заявила вона сьогодні, 2 березня, на брифінгу у Києві.

За словами Тимошенко, демократична коаліція в парламенті була "останньою фортецею, останньою барикадою", яку варто було захищати для незалежності, суверенітету, європейського курсу України.

"Сьогодні відповідальність за руйнацію коаліції несе Блок Литвина і "Наша Україна" – її лідер оголосив позицію фракції. Це історична відповідальність", - наголосила вона.

Тимошенко нагадала, що в середу в парламенті розглядатиметься питання про недовіру уряду.

"Завтра ми знатимемо поіменно, хто з народних депутатів несе відповідальність за руйнацію уряду, хто відкриває для Януковича антиукраїнську диктатуру", - заявила прем'єр.

Разом з тим Тимошенко назвала неприємним той факт, що зараз "іде торг навколо посад".

"Я почула, що сьогодні "Наша Україна" пропонує дві кандидатури на посаду прем’єра - Ющенка і Януковича... Вибачте – Ющенка і Яценюка", - виправилася прем’єр.

"Це (обмовка) теж символічно, бо після того, як Янукович зробив всі антиукраїнські кроки, заяви і вчинки, саме Ющенко і Яценюк шкребуться у двері приймальні Януковича", - додала вона. - "Українська правда".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");