Тимошенко візьме на поіменний облік усіх хто проголосує за відставку її уряду
Слухай онлайн
Політика

Тимошенко візьме на поіменний облік усіх, хто проголосує за відставку її уряду

Юлія Тимошенко звинувачує Блок Литвина і частину фракції НУ-НС у розвалі коаліції. "Коаліція була зруйнована незаконно", - заявила вона сьогодні, 2 березня, на брифінгу у Києві.

За словами Тимошенко, демократична коаліція в парламенті була "останньою фортецею, останньою барикадою", яку варто було захищати для незалежності, суверенітету, європейського курсу України.

"Сьогодні відповідальність за руйнацію коаліції несе Блок Литвина і "Наша Україна" – її лідер оголосив позицію фракції. Це історична відповідальність", - наголосила вона.

Тимошенко нагадала, що в середу в парламенті розглядатиметься питання про недовіру уряду.

"Завтра ми знатимемо поіменно, хто з народних депутатів несе відповідальність за руйнацію уряду, хто відкриває для Януковича антиукраїнську диктатуру", - заявила прем'єр.

Разом з тим Тимошенко назвала неприємним той факт, що зараз "іде торг навколо посад".

"Я почула, що сьогодні "Наша Україна" пропонує дві кандидатури на посаду прем’єра - Ющенка і Януковича... Вибачте – Ющенка і Яценюка", - виправилася прем’єр.

"Це (обмовка) теж символічно, бо після того, як Янукович зробив всі антиукраїнські кроки, заяви і вчинки, саме Ющенко і Яценюк шкребуться у двері приймальні Януковича", - додала вона. - "Українська правда".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...