Слухай онлайн
Політика

Тимошенко вимагає, щоб тюремники доставили її на судове засідання

Юлія Тимошенко вимагає, щоб під відеозапис ЗМІ тюремники доставили її на судове засідання, де відбувається розгляд сфальшованої справи щодо ЄЕСУ. Про це йдеться у її заяві на ім’я керівника Качанівської колонії Ігоря Колпащікова, яке на своїй сторінці в "Фейсбук" розмістив захисник лідера опозиції Сергій Власенко. Про це повідомив сайт "Батьківщини".

"З метою недопущення можливих провокацій та об’єктивного висвітлення вказаних подій, вимагаю віддати спеціальний візок для мого пересування, забезпечити присутність у моїй лікарняній палаті ЦКЛ № 5 "Укрзалізниці" на момент мого вивезення до суду журналістів незалежних засобів масової інформації: ("5 канал", "Українська правда", "Лівий берег", "24 канал", INTV, ICTV, "Новий канал", СТБ та "Громадське телебачення" ) та/або захисників з відеокамерами, та/або народних депутатів України Авакова А.Б, Головка В.А. з відеокамерами з метою фіксації всього процесу моєї доставки на судове засідання по кримінальній справі 2310)", - йдеться у заяві.

Юлія Тимошенко у своїй заяві також зазначає, що керівництво Качанівської колонії чинить проти неї дії, не передбачені законодавством, та фальшує акти, згідно яких лідер опозиції начебто відмовляється від участі в судових засіданнях та вимагає її доставки в суд.

Як відомо, завтра о 10.00 у Київському районному м. Харкова відбудеться чергове засідання справи щодо ЄЕСУ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ