Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

Тимошенко залишиться прем’єр-міністром до 2012 року, – експерт

Аналіз поточної ситуації свідчить про те, що Юлія Тимошенко, на жаль, залишиться Прем’єр-міністром до 2012 року. Про це сьогодні, 18 лютого, під час конференції-диспуту Незалежного громадського прес-центру «Львівський вибір-2010» «Уроки президентських виборів на Львівщині» заявив тренер з виборчого права ГО «Інститут політичних технологій» Андрій Дуткевич.

 

У свою чергу російський політолог Павло Мезерін зазначив, що Віктор Янукович буде слабким Президентом, що матиме сильну опозицію у вигляді Юлії Тимошенко, яка протримається на посаді керівника уряду ще не більше, ніж півроку.

 

Під час засідання політологи також обговорили питання поділу України. Директор соціологічної Групи «Рейтинг» Олексій Антипович зазначив, що насправді українців більше об’єднує, ніж роз’єднує. Про це свідчать дані різноманітних соціологічних, психологічних та інших досліджень. Питання поділу країни буде знято, як тільки до керівництва державою прийде нове покоління політиків – Яценюк, Тігіпко, Гриценко, які не орієнтуються на якусь одну частину України.

 

Політолог Юрій Шведа також не вважає, що розбіжності в українському суспільстві є такими, що не можна подолати. Натомість, якщо Віктор Янукович буде проводити таку ж політику, як Віктор Ющенко, – орієнтовану на одну частину України – то закінчить так само, як теперішній Президент, а може ще гірше. Перші заяви Януковича не сприяють обєднанню України.  

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...