Слухай онлайн
Політика

Тимошенко знайшла, як отримати гроші МВФ в обхід Ради

Кабінет міністрів має намір ухвалити рішення, необхідні для отримання другого траншу кредиту МВФ, своїми постановами. Про це заявила прем’єр Юлія Тимошенко на початку позачергового засідання Кабміну у сьогодні, 14 квітня, -- повідомляє «Українська правда».
Зокрема, Юлія Тимошенко сказала "Я хочу запропонувати вам 3 питання, які через постанови уряду впроваджують ті самі норми, які мали бути впровадженні за допомогою голосування у парламенті", - сказала вона, уточнивши, що йдеться про 2 законопроекти стосовно збалансування Пенсійного фонду та 1 стосовно збалансування бюджету НАК "Нафтогазу".
Тимошенко заявила, що, незважаючи на сприйняття цих документів світовими фінансовими організаціями та публічну підтримку усіх, включно з президентом, високопосадовців в Україні, "на жаль голосування у парламенті було свідомо, цинічно завалено через неголосування саме тією частини фракції НУ-НС, яка безпосередньо контролюється президентом".
"Я, як прем’єр-міністр, не дозволю, щоб програма співпраці з МВФ була зруйнована. Саме тому ми відпрацювали той пакет рішень, який може стати основою для продовження цієї співпраці", - сказала вона.
Тимошенко також повідомила, що на позачерговому засіданні уряду присутні представники МВФ, зокрема, голова місії Джейла Пазарбазіоглу.
Як відомо, у вівторок Верховна Рада не внесла до порядку денного свого засідання законопроекти закони, необхідні для отримання другого траншу кредиту МВФ.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ