Слухай онлайн
Економіка

У 2006 році дохід від продажу нерухомого майна не буде оподатковуватися

У 2006 році дохід від продажу нерухомого майна не буде оподатковуватися. Про це повідомили в прес-службі ДПА у Львівській області.
У 2006 році дохід від продажу нерухомого майна не буде оподатковуватися. Про це повідомили в прес-службі ДПА у Львівській області.
Буде збільшено податкові соціальні пільги. Розмір податкової соціальної пільги та виникнення права на її одержання безпосередньо пов’язані з розміром мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановлених законодавством.
Закон про бюджет на цей рік встановлює, що з 1 січня розмір мінімальної заробітної плати становить 350 гривень на місяць, прожитковий мінімум для працездатних осіб – 483 гривні. Отже, з 1 січня 2006 року податкова соціальна пільга у розмірі 175 грн (50% від 350 грн) застосовується для будь-якого платника податку, на користь якого протягом звітного місяця нараховано дохід у вигляді заробітної плати менший, ніж 680 гривень (483 грн х 1,4). Відповідно, збільшено розміри соціальної пільги для інших категорій громадян. Закон про бюджет на цей рік призупинив норму законодавства, що передбачає оподаткування  доходу від продажу (обміну) платником податку – фізичною особою нерухомого майна, що належить йому на праві власності.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ