Слухай онлайн
Економіка  |  Cуспільство

У 2019 році особи з інвалідністю додатково отримають 82 млн грн на реабілітацію

Особи з інвалідністю додатково отримають 82 млн гривень на засоби реабілітації в 2019 році. Про це заявила Міністр соціальної політики України Юлія Соколовська.

ʺЗавдяки нашим спільним зусиллям з Бюджетним комітетом Верховної Ради люди з інвалідністю отримають додатково 82 млн грн на засоби реабілітації ще в цьому році.  Після документального оформлення ці гроші направлять в регіони, щоб забезпечити додаткову потребу в технічних засобах реабілітаціїʺ, – зазначила Юлія Соколовська.

За словами Міністра, завдяки адресному підходу ʺгроші ходять за людиноюʺ отримувачі цих послуг самі можуть обрати підприємство, де вони хочуть їх отримати. Наразі людина має підписати тристоронній договір, а також акт виконаних робіт з підприємством, щоб переконатись в якості виробленого засобу та наданої послуги.

  • З каталогом технічних та інших засобів реабілітації можна ознайомитися тут.

  • Перелік підприємств, які виробляють технічні та інші засоби реабілітації тут.

ʺДодаткові гроші - це важливий крок, оскільки кожного року в Україні близько 600 тис. окремих категорій населення, в тому числі осіб з інвалідністю потребують відповідного забезпеченняʺ, – наголосила Юлія Соколовська.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, фінансування львівської лікарні швидкої медичної допомоги планують збільшити.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ