Слухай онлайн
Cуспільство

У 2019 тисяча бійців АТО зі Львова отримає по 100 тис. грн. допомоги

В межах програми про захист інтересів учасників антитерористичної операції 1000 бійців АТО/ООС отримають одноразову матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань у розмірі 100 тис. грн.

Львів реалізовує чимало програм соціальної підтримки бійців АТО / ООС та їхніх рідних, у тому числі й унікальну для України програму про захист інтересів учасників антитерористичної операції. Саме в межах цієї програми уже 2100 бійців отримали одноразову матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань у розмірі 100 тис. грн. Ця програма діятиме у Львові до 2020 року, тому ще по 1000 бійців отримають виплати у 2019 і 2020 роках.

«Щоб максимально допомагати нашим воїнам, місто реалізовує програми соціальної підтримки та захисту учасників антитерористичної операції-мешканців міста Львова. Це і допомога у вирішенні різноманітних соціальних питань, і надання путівок на реабілітацію, і забезпечення житлом, і допомога у створенні кооперативів. Унікальною є одноразова матеріальна допомога на вирішення соціально-побутових питань учасників АТО в розмірі 100 тис. грн. Загалом торік з міського бюджету на підтримку учасників АТО / ООС було понад 100 млн. грн., а це близько 70% соціального бюджету Львова», — зазначили в управлінні соціального захисту Львівської міської ради.

Прийом заяв на отримання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань приймає Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій, що працює на вул. Пекарській, 41, а формує черговість включення у список на отримання допомоги виключно громадська комісія із захисту інтересів учасників АТО, що діє при Центрі. Комісія формує рекомендаційний список, а рішення про його затвердження або внесення правок приймає виконавчий комітет Львівської міської ради.

Нагадаємо, що з травня 2016 року у Львові діє Центр надання послуг учасникам бойових дій, який надає інформаційні, соціальні, психологічні та юридичні послуги учасникам АТО і їхнім сім’ям, допомагає у працевлаштуванні, скеровує на оздоровлення, організовує освітні, культурні та розважальні заходи і проекти. Також центр приймає документи на міські програми соціального захисту учасників АТО та членів їхніх сімей.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ