Слухай онлайн
Cуспільство

У 2020 році прикордонників Львівського загону намагалися підкупити більш ніж 100 разів

Хабарники не полишають спроби підкупу прикордонників - пропонують злоті, долари, євро та гривні – упродовж тижня на Львівщині іноземці та українці пропонували прикордонникам хабарі, аби безперешкодно перетнути державний кордон України.

Хабародавці пропонували кошти на загальну суму 5 000 грн, 420 злотих, 50 доларів США та 70 євро за пропуск через державний кордон України без проходження обсервації чи самоізоляції, а також за відсутність страхового медичного сертифіката, який покриває витрати пов’язані з лікуванням COVID-19.

Неправомірні вигоди подорожні пропонували військовослужбовцям у пунктах пропуску «Рава – Руська» «Шегині», «Грушів» та у «Краківці».

Прикордонники від хабарів відмовились, натомість – проінформували співробітників Нацполіції щодо можливих ознак злочину передбаченого ч. 1 ст. 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».

Керівництво Львівського прикордонного загону звертається до усіх учасників руху – не порушуйте чинного законодавства України та не намагайтеся втягнути у протиправну діяльність співробітників Державної прикордонної служби, пропонуючи хабарі за прийняття неправомірних рішень!

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ