Слухай онлайн
Cуспільство

У Боринському лісовому господарстві реконструювали лісорозсадник

Фото: Львівська ОДА
Фото: Львівська ОДА
Фото: Львівська ОДА
Фото: Львівська ОДА
Фото: Львівська ОДА
Фото: Львівська ОДА
1/3
Як повідомили Гал-інфо у прес-службі ЛОДА, у ДП "Боринське лісове господарство" за кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища провели реконструкцію лісорозсадника для вирощування садивного матеріалу, придбали та встановили обладнання для теплопостачання.

Вчора, 9 липня, директор департаменту екології та природних ресурсів Руслан Гречаник та заступник директора Микола Маланич відвідали ДП "Боринське лісове господарство" та реконструйований лісорозсадник.

"Реалізація проекту допоможе перейти на вирощування садивного матеріалу із закритою кореневою системою цінних лісоутворюючих порід, таких як: ялиця біла, ялина європейська, модрина європейська, клен-явір, бук лісовий, ясен звичайний", - зазанчив Руслан Гречаник.

В лісорозсаднику вирощують високоякісний садивний матеріал в кількості 20 тисяч штук в горщиках та 60 тисяч. штук із закритою кореневою системою в касетах, який буде використано для відтворення генетично стійких ялицево-букових лісів та створення зелених насаджень в регіоні, збільшення площ лісів, покращення їх якості та продуктивності, забезпечення стійкості до шкідників та хвороб.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ