Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

У Чернівцях почався штурм ОДА

У Чернівцях штурмують будівлю місцевої облдержадміністрації.

Як повідомляє портал Молодий буковинець, біля ОДА зараз перебуває приблизно 500 людей, вони кричать "Ганьба", "Папієва у відставку", "Це наше приміщення".

Центральні двері були зачинені. Журналісти та депутати намагалися потрапити через бокові двері, але і туди нікого не пускають.

Серед мітингувальників переважно чоловіки та молоді хлопці. Більшість з них у масках або прикриті шарфами. 

Протестувальники виламали бокові двері виламали та розбили кілька вікон. Розбили вікна на центральних дверях, зняли табличку "Чернівецька обласна ОДА". Міліцейські щити, які прикривали вхідні двері, натовп вже викинув.

У холі ОДА стоїть приблизно 20-30 бійців внутрішніх військ і нікого не пускають. Мітингувальники, яким вдалося туди потрапити, намагаються відібрати у них щити. Міліція застосовує сльозогінний газ.

Серед мітингувальників під приміщенням ОДА стоїть чимало опозиційних обласних депутатів. Депутат облради Тадей Яценюк розповів, що він прийшов до ОДА приблизно о 9.30. І хоча сесія мала розпочатися о 10.00, його не пустили у приміщення. Всі двері були зачиненими. Міліція не відреагувала на його посвідчення. 

Тадей Яценюк стверджує, що, за його інформацією, регіонали зібралися ще задовго до початку сесії. Після цього зачинили двері і нікого не пустили.

Пізніше до мітингувальників вийшов губернатор Михайло Папієв. Люди одразу почали скандувати "Заяву, заяву!".

Папієв повідомив, що зараз розпочалася сесія ОДА, на якій має бути прийнятий бюджет області і сказав, що "заяви не буде". Він завів із собою у сесійну залу опозиційних депутатів, які не могли туди потрапити.

Українська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ