Слухай онлайн
Cуспільство

У дитячому екологічному центрі нагороджуватиму переможців конкурсів «Свято птахів у Львові – 2009», яке присвячене птахові року – ремезу

Львівський міський дитячий еколого-натуралістичний центр спільно з Львівським відділенням Українського товариства охорони птахів провели традиційне «Свято птахів у Львові», яке організовують уже 11 років поспіль.
Цього року у межах акції організовано 4 мистецьких конкурси для школярів під загальною назвою «Свято птахів у Львові – 2009», присвячені Птаху року 2009 – ремезу.
На конкурс дитячої світлини «Крилаті друзі в об’єктиві» школярі Львова подали 142 роботи. До участі в конкурсі було допущено 107 робіт. На конкурс на краще виготовлення штучних гніздівель для комахоїдних птахів «Будиночок для крилатого друга» подано 141 роботу. Для оцінювання було відібрано 24 роботи. Та на конкурс дитячої поезії «Пташка ремез – ткач маленький» подано 180 робіт, з них для оцінювання відібрано 165 робіт.
Спонсорами конкурсів стали Українське товариство охорони птахів, Львівський клуб орнітологів, Комітет збереження природи. Акція проводиться з 16 лютого по 21 березня 2009 року.
Завтра, 21 березня о 12.00 год. у Львівському міському дитячому екологічному центрі, що на вул. Кубанській, 12 відбудеться нагородження переможців конкурсів фотографій та плакатів, та о 14 год. 30 хв. нагородження переможців конкурсів штучних гніздівель та поезії.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ