Слухай онлайн
Економіка  |  Cуспільство

У Галицькому районі Львова відремонтували 242 будинки

Понад 7 млн гривень виділено мерією міста на ремонт житлового фонду у 2010 році. Зусиллями міських служб у Галицькому районі Львова відремонтовано 242 будинків, 151 сходових кліток, облаштовано 21 контейнерний майданчик з встановленням тари для збору поліетиленових пляшок, повідомиоа прес-служба Львівської міської ради.

Було проведено толоку. За результатами якої очищено 892 горищ, 711 підвальних приміщень, вивезено 1610 кубічних метрів негабаритного сміття, пофарбовано водостічні та газові труби, двері, заклеєно вікна та проведено необхідні роботи з благоустрою та впорядкування. Згідно з міською програмою ремонту балконів, торік відремонтовано 37 балконів.

Відтак, відремонтовано 30 дворів, фасади будинків на вулиці Вітовського 3, Івана Франка 80, Шептицьких 17, Курбаса 7. Проведено ремонт дахів на площі Григоренка 5, вулиці Вербицького 4, Гребінки 9.

Також окремим розпорядженням міського голови було розроблено план дій для приведення до належного стану зовнішнього вигляду фасадів будинків, реставрацію вікон, перевірка та встановлення зовнішньої реклами на будинках, відповідно до вимог закону.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ