Слухай онлайн
Економіка

У Галицькому районі упродовж минулого тижня закрили чотири об’єкти грального бізнесу

Спеціально створені у районних адміністраціях комісії продовжують проводити рейди із усунення самовільно встановлених об’єктів грального бізнесу. Робоча комісія Залізничного району за минулий тиждень, з 29 червня до 7 липня,  демонтувала три гральні автомати на пл. Двірцевій; 2 гральні автомати на вул. Петлюри, 11 (ринок „Новин”); 4 гральні автомати на вул. Широкій, 65а (Ринок „Левандівський”); 3 гральні автомати на вул. Щиренькій, 36 (Ринок „Південний”).
Минулого тижня черговий рейд було проведено і в Сихівському районі. Під час перевірки робоча група демонтувала два об’єкти грального бізнесу: на пр. Червоної Калини, 109 (О.Вергун) та на вул. Стрийській (ПП „Ретро”).
У Галицькому районі проведено 10 перевірок об’єктів грального бізнесу. Перевірено 58 об’єктів грального бізнесу, в яких розташовувалися 593 гральні автомати (зокрема рулетки та більярд) з 660-ма гральними місцями. На 74 гральні місця були відсутні торгові патенти. Чотири об’єкти грального бізнесу на час перевірок були зачиненими.
За результатами проведених перевірок, припинили своє функціонування 11 об’єктів грального бізнесу з 29 гральними автоматами на 44 гральні місця. Про це повідомили у відділі громадських зв’язків Львівської міської ради.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");