Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

У гірських районах Львівщини мало добрих управлінців – Петро Олійник

У гірських районах Львівщини зовсім небагато добрих управлінців. Про це сказав голова Львівської ОДА Петро Олійник на закритті програми „Державне управління і місцеве самоврядування на шляху до Європи. Передача досвіду: Центральна Європа – Україна”, що відбулося сьогодні, 21 липня.

За його словами, коли розпорядженням Президента України Віктора Ющенка з посади були звільнені голови  РДА, то виникла проблема з підбором кадрів заступників голів. «Це неправильно, коли на посаду заступника голови претендує тільки одна людина. Як мінімум на одну посаду має претендувати три кандидатури», - сказав Петро Олійник
Особливо складна ситуація з підбором кадрів в тих районах,  які знаходяться в межах 70 км від Львова. «В Жовківському та Перемишлянському районах немає проблем з підбором кадрів, складна ситуація в гірських районах», - сказав  Петро Олійник.
Особливу увагу потрібно приділити підготовці державних кадрів з віддалених районів області – зазначив Петро Олійник. «Потрібно готувати людей не зі Львова, а із сіл»,- сказав він.
Нагадаємо, програма „Державне управління і місцеве самоврядування на шляху до Європи. Передача досвіду: Центральна Європа – Україна” складалась з двох частин. Протягом першої фази 25 молодих українських службовців із 8 областей Західної України покращували свої професійні навички через інтенсивний 4-денний (7-10 квітня) тренінг в Львівському регіональному інституті державного управління.
Згодом відібрано 10 найкращих учасників для проходження місячного стажування в Польщі (7 осіб), Словаччині (2 особи) та Угорщині (1 особа). Серед відібраних – 4 представники Рівненської області, 3 – Львівської, по 1 – Волинської, Івано-Франківської та Тернопільської. Протягом всього стажування наставниками українських учасників були випускники Програми стажувань для молодих лідерів Фундації Роберта Боша, які працюють в сфері державного управління та місцевого самоврядування в Центральній Європі. Тож молоді українські службовці вивчали виключно практичний досвід, виключно приклади успішних реформ і інновацій, реалізованих їх польськими, словацькими та угорськими колегами.
     Програма є пілотною і унікальною в своєму роді, адже її учасниками є не найвищі посадовці з центральних органів влади, а службовці, які щодня спілкуються з громадянами – працівники обласних та районних адміністрацій, органів місцевого самоврядування рівня міста або району. Ознайомившись із європейськими ноу-хау в сфері державного управління та місцевого самоврядування українські службовці середньої і нижчої ланки спробують використати здобутий досвід в повсякденній роботі.
Організатори програми сподіваються, у випадку успішного досягнення цілей програми, у майбутньому розширити кількість учасників і можливо, географію програми – до всеукраїнського масштабу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...