Слухай онлайн
Cуспільство

У Глинянах Золочівського району відбудуться урочистості з нагоди річниці самовідновлення образу розп’яття Ісуса Христа

З нагоди 70-річчя з часу самовідновлення образу розп’яття Ісуса Христа у місті Глиняни, що на Золочівщині, відбудуться урочисті заходи — повідомляє прес-служба Львівської архієпархії УГКЦ.
Зокрема, 7 липня цього року відбудеться зустріч спільноти «Матері в молитві», Свята Літургія та освячення води, Молебень до Ісусового серця; 8 липня заплановано проведення Святої Літургії, освячення води, читання молитви на оздоровлення над хворими, прибуття прочан, похід із свічками; 9 липня відбудуться духовні пісні до Ісуса Христа, духовні розважання, а також Архиєрейська Літургія за участі Владики Ігоря Возьняка та освячення води.
 «Цей образ, що перебував у старому дерев’яному храмі ХV століття Успіння Пресвятої Богородиці на Святий вечір, 6 січня 1936 року, із зовсім темного за три тижні світіння самореставрувався, самоозолотився і став ніби щойно написаний», — розповів адміністратор церкви Святого Миколая у Глинянах о. Дмитро Майкут.
Біля цього розп’яття в 1936-1939 роках було зафіксовано біля трьох тисяч чудесних оздоровлень. Святіший Отець Пій ХІ надав відпусти у цьому святому місці п’ять разів, а Митрополит Андрей Шептицький — дванадцять.
«Сьогодні у Глинянах біля цього чудотворного образу Господь Ісус Христос продовжує обдаровувати, оздоровлювати своїми ласками багатьох хворих », — додав о. Дмитро Майкут.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...