Слухай онлайн
Cуспільство

У Госпіталі інвалідів війни та репресованих є зручні умови для лікарні відновного лікування - Петро Федунь

У Госпіталі інвалідів війни та репресованих ім. Юрія Липи, що у Винниках, є належні умови для розташування неврологічного та ортопедичного відділів Львівської обласної лікарні відновного лікування – про це «Гал-іnfo» повідомив перший заступник начальника Головного управління охорони здоров’я ЛОДА Петро Федунь.
За його словами, для розташування відділень лікарні відновного лікування у госпіталі виділено 6 тис. кв. метрів.
Планова потужність Госпіталю інвалідів війни та репресованих ім. Юрія Липи становить 750 ліжок, фактично розгорнуто 810, з них 425 – хірургічного профілю, 375 – терапевтичного. Консультативна поліклініка госпіталю розрахована на 250 відвідувачів у зміну, прийом ведуть 15 спеціалістів. У госпіталі нараховується 950 працівників. Обласний госпіталь обслуговує учасників бойових дій, інвалідів війни, учасників війн, осіб прирівняних за пільгами, репресованих та самотніх людей похилого віку.
Госпіталь інвалідів війни та репресованих ім. Юрія Липи має чотири терапевтичні, неврологічне, хірургічне, ортопедичне, урологічне відділення, а також відділення кістково-гнійної хірургії, у тому числі ліжка для активно реабілітованих хворих з порушенням хребта та спинного мозку.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ