Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

У ході проведення операції „Контрабанді – стоп!” податкова міліція Львова вилучила 5600 літрів спирту та 1,5 тонни курячих стегон

Під час проведення операції “Контрабанді – стоп!” міські податкові міліціонери на вулицях Городоцькій та Стрийській тільки протягом трьох днів вилучили 5600 л прозорої рідини з різким запахом спирту, яка перевозилася автомобілями “Форд-Транзит”, “Фіат - Дукато” та “Мерседес-бенц” у 200-літрових пластмасових бочках. Про це повідомили в прес-службі ДПІ у м. Львові.
Встановити власників спирту загальною вартістю понад 106 тис. грн не вдалося, тому напій був вилучений і доставлений для зберігання в ДПА у Львівській області. Наразі податкові міліціонери з’ясовують походження товару, власників вантажу, перевіряють законність його перебування в обігу та повноту сплати податків.
Така ж доля спіткала й майже 1,5 тонни контрабандних кур’ячих стегон та м’ясопродуктів, які перевозилися громадянином М. в автомобілі “Мерседес-бенц”. На цей товар вартістю 11,6 тис. грн. були відсутні товарно-транспортні накладні, угоди купівлі-продажу, сертифікати якості та ветеринарні свідоцтва.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ