Слухай онлайн
Cуспільство

У історичній частині Львова відреставрували браму у співфінансуванні між містом і мешканцями

Брами в історичних будинках відновлюють. Металеву браму у будинку на вул. К. Левицького, 21а відреставрували, у межах програми співфінансування реставрації історичних дверей і брам між Львівською міською радою (70% вартості робіт) і мешканцями (30%). Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Загальна вартість реставрації металевої брами на вул. К. Левицького, 21а — 35,5 тис. грн, із них фінансова частка міста — 24,8 тис. грн, а частка мешканців — 10,6 тис. грн.

"Здано чергову відреставровану браму в будинку на вул. К. Левицького, 21а. Роботи виконав столяр-реставратор Юрій Миколаїшин. Дякуємо майстру за якісну роботу", — повідомили в ЛКП «Археологічно-архітектурна служба».

Нагадаємо, заявки на участь у цьогорічній програмі співфінансування реставрації історичних дверей і брам між Львівською міською радою і мешканцями триває до 29 березня 2019 року, за адресою вул. Валова, 20, ЛКП "Археологічно-архітектурна служба".

У межах програми співфінансування реставрації історичних дверей і брам між Львівською міською радою (70% вартості робіт) і мешканцями (30%), минулого року відреставровано вхідні двері будинку на пл. Старий Ринок, 2, дерев’яні брами в будинках на вул. Залізнична, 4, вул. Павлова, 11, вул. Котляревського, 15, вул. Лисенка, 3 (дві брами), на вул. Кониського, 5, вул. Архітекторська, 3 (три брами), вул. Чупринки, 46, вул. Дорошенка, 22 і вул. Козланюка, 8, пл. Ринок, 14, вул. Смольського, 3 а також металеві брами на вул. Головацького, 22 та вул. Котляревського, 45 і вул. Лисенка, 33 та ін.

Також цього року у Львові впроваджено програму співфінансування між містом і мешканцями реставрації вікон у будинках, які належать до культурної спадщини міста

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ