Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

У Кам’янці-Бузькій відбулась нарада з питань перспективи підготовки робітничих кадрів для сільського господарства у професійно-технічних закладах області

6 квітня у Кам’янка-Бузькому вищому професійному училищі №71 відбулась нарада з питань перспективи підготовки робітничих кадрів для сільського господарства у професійно-технічних закладах області. Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.
У нараді взяли участь заступник голови облдержадміністрації Іван Стефанишин, начальник головного управління освіти та науки ОДА Павло Хобзей, начальник головного управління агропромислового розвитку ОДА Михайло Кожушко, начальники управлінь АПК РДА, директори та завідуючі навчальними господарствами професійнотехнічних навчальних закладів сільськогосподарського профілю.
На нараді присутні намітили конкретні заходи з підготовки робітничих кадрів для сільськогосподарських підприємств області, а саме вирішено надати фінансову підтримку за рахунок місцевого бюджету професійним навчальним закладам та їх навчальним господарствам. Передбачено також придбання для них на пільгових умовах сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва. Вирішено організувати на базі трьох навчальних закладів навчально-практичні центри з практичної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців для АПК області.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...