Слухай онлайн
Cуспільство

У “Карітас-Львів УГКЦ” закликають долучитися до акції "Святий Миколай для особливої молоді"

У Львові цими днями стартувала акція до Дня святого Миколая від Благодійного фонду «Карітас-Львів УГКЦ». Організатори просять львів’ян взяти участь у зборі коштів для особливої молоді, якою опікуються в Центрі.
фото - Карітас

Про це інформує "Духовна велич Львова".

“У передріздвяний час Ми заохочуємо підтримати діяльність Центру та вручити молоді з інтелектуальними порушеннями подарунок їхньої мрії. Адже солодощі чи будь-які інші подарунки до дня Св. Миколая не так тішить їх, як можливість відвідування Центру протягом року. Учасники Центру потребують постійного супроводу та соціалізації. Якщо не вистачатиме коштів на продовження діяльності, Центр доведеться закрити”, – зазначає координаторка Центру Наталія Пихальська. 

Акція триватиме до кінця грудня. Долучитися до акції може кожен охочий. Можна зробити подарунок – фінансову благодійну пожертву на діяльність Центру, або оплатити перебування одного з учасників, а також поширити інформацію про акцію в соцмережах. Долучитися до збирання коштів можна за банківськими реквізитами.

За новинами акції можна стежити на  фейсбук-сторінках Благодійного фонду “Карітас-Львів УГКЦ”Дозвілля Карітас та на сайті Карітас-Львів УГКЦ.

Нагадаємо, Благодійна організація Благодійний фонд «Карітас-Львів УГКЦ» діє вже понад 20 років. Тут опікуються молоддю з інвалідністю, дітьми і підлітками з кризових сімей, надають гуманітарну допомогу та соціальні послуги тим, хто цього потребує. У будні молодь учасники Центру відвідують денну програму, під час якої вони отримують послуги з соціально-побутової орієнтації. Також тут вони отримують психологічну підтримку.  Одним з напрямів Карітасу є соціальний проєкт «Центр дозвілля та соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами» (вул. І. Франка, 9). Працівники забезпечують денний догляд та соціальну реабілітацію молоді з інвалідністю.   Фонд існував за підтримки іноземних спонсорів, але на сьогодні працівникам все важче знайти кошти на діяльність Центру. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ