Слухай онлайн
Політика  |  Спорт

У Кличка вимагатимуть довічної дискваліфікації спортсменів-«тітушків»

Українські спортсмени, у першу чергу представники бойових видів спорту, не мають права ганьбити Україну і себе особисто. Бо бити жінок і дітей можуть лише відверті покидьки. Про це йдеться в зверненні голови Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артура Палатного до федерацій спортивних та бойових єдиноборств, спортивних клубів та об’єднань, повідомила прес-служба УДАРу.

«Звертаюся до усіх спортсменів України, яких влада намагається використати в якості бойовиків-провокаторів під час мирних демонстрацій.

Спорт — це благородний вид діяльності, де у чесному змаганні за правилами перемагає сильніший. Українські спортсмени своїми перемогами неодноразово уславлювали Україну на світових аренах.

Але зараз прийшов час вибору. Українські спортсмени, у першу чергу представники бойових видів спорту, не мають права ганьбити Україну і себе особисто. Бо бити жінок і дітей можуть лише відверті покидьки.

Тому закликаю голів федерацій бойових єдиноборств, усіх тренерів, керівників спортивних клубів, українських чемпіонів провести роз’яснювальну роботу серед молодих спортсменів та попередити їх про кримінальну відповідальність за протиправні дії.

Звертаюся до українських спортсменів з проханням не погоджуватися на пропозиції влади і не брати участі у протистояннях із мирними демонстрантами. Гроші, які ви зараз візьмете за цю брудну справу, завтра зіграють проти вас. Не ламайте своє життя та спортивну кар’єру.

Як голова Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму попереджаю, що ми будемо вимагати від міжнародних спортивних федерацій довічної дискваліфікації тих спортсменів, хто буде задіяний у бійках та провокаціях».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ