Слухай онлайн
Cуспільство

У конкурсі на найшвидше поїдання пампухів переміг львів’янин Тарас Нетреба

На цьогорічному львівському «Святі Пампуха» перемогу отримали шість вертепів, – повідомила прес-служба Львівської міської ради.

 

У номінації «Найкращий дитячий вертеп» перемогу отримала львівська лінгвістична гімназія, «Найбільш музичний вертеп» – музична школа ім. С. Крушельницької, у номінації «Найактуальніший вертеп» отримала перемогу Студентська рада Львова, серед молодіжних організацій перемогла ГО «Пласт», у номінації «Найбільш національний вертеп» переміг вертеп ГО «Спадщина» та «Найкраща постановка вертепу» була у театральної студії «Хочу».

 

За найшвидше поїдання пампухів змагалось п’ятеро людей.  Цьогоріч переміг львів’янин Тарас Нетреба. Нагадаємо, два роки поспіль у номінації найшвидше поїдання пампухів перемагав Петро Кунка.

 

Нагадаємо, у  Львові з 8 до 10 січня у внутрішньому дворику Ратуші проходило третє «Міське свято Пампуха». Під час свята, протягом трьох днів, у дворику Ратуші випікали пампухи. Гості свята мали змогу скуштувати пампухи з варенням рози, з чорницею, вишнею, маком та з різним повидлом і навіть з шоколадом. Також під час свята Пампуха львівський духовний театр «Воскресіння» презентував на площі Ринок вуличну виставу «Різдвяна феєрія». Акторами були ляльки висотою понад 4,5 метра. З кожною такою лялькою працювали троє-четверо акторів. У виставі розігрували сцени з різдвяної шопки, звучали колядки та презентували у виставі і  піротехнічне шоу.  Ляльки для вистави виготовляли білоруські художники в Мінську.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ