Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

У концерні «Хлібпром» відбулися зміни в спостережній раді

Акціонери концерну «Хлібпром» призначили головою спостережної ради Віталія Антонова замість Василя Даниляка. Про це «Гал-info» повідомила прес-секретар концерну «Хлібпром» Юлія Пошехова. 
До складу спостережної ради увійшли  Наталя Антонова замість Юрія Тицького,  Олександр Павленко замість Ростислава Демківа. Василь Данилюк та Андрій Худо –  залишилися членами спостережної ради 
Чистий прибуток за перше півріччя цього року становив 4,956 млн грн (у 2005 -1,517 млн грн).
      У першому півріччі цього року концерном здійснено переоснащення на таких підприємствах групи - «Рівнехліб», «Львівський хлібозавод №5», «Самбірський хлібокомбінат», «Гайсинхліб», «Барський хлібозавод». Всього у регіонах встановлено 8 додаткових печей. Роздрібна мережа концерну в регіонах станом на 01.07.06 становила 90 одиниць.
      Нагадаємо, до складу „Концерну Хлібпром” входять Львівський хлібозавод №5, „Вінницяхліб”, Червоноградський хлібозавод, елеватор „Подільське борошно”, „Гайсинхліб”, Могилів-Подільський хлібозавод, Самбірський і Калушський хлібокомбінати, а також придбані в 2005 році Рівненський і Шполянський хлібокомбінати, Жашківський і Каменський хлібозаводи і Гайсинський комбінат хлібопродуктів. Крім того, Концерн володіє 5 тис. га орних земель і додатково розвиває торгову мережу фірмових магазинів „Хлібна хата”. 2005 рік Концерн завершив з консолідованим прибутком 9,612 млн грн.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ