Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

У квітні до Львова прийде «Французька весна»

У квітні цього року у Львові, Києві, Дніпропетровську, Донецьку, Одесі та Харкові відбудеться реалізація культурно-мистецького проекту «Французька весна», який проходить уже третій рік поспіль, — про це сьогодні, 24 березня 2006 року, під час прес-конференції повідомив аташе з культурних  питань Посольства Франції в Україні Патрік Донабедян. Найновіше і найцікавіше із сучасного мистецтва Франції буде представлене поряд із класичними традиційними формами мистецтва. Вуличне дійство «Під кінець Одисеї» урочисто відкриє «Французьку весну» у Києві на Майдані Незалежності 1 квітня і позначить початок свята Французької весни, що пройде в дусі новизни, креативності і несподіванок.
«Цього року ми зосередили свою увагу на дві осі, — розповів Патрік Донабедян, — зокрема, на те, щоб був збалансований розподіл між містами щодо проведення заходів в рамках святкування Французької вести, тобто, щоб основні заходи не сконцентровувалися лише у столиці, а поширилися на регіони. Друге — це те, щоб заходи не були одноразовими, а продовжувалися, і щоб розвивалися відносини між тими колективами, які приїжджають».
Що стосується програми святкування, то 3 квітня цього року у Львівському музеї етнографії та художнього промислу відбудеться фотовиставка «Львів, Київ, Одеса, Харків: чотири міста-брами України» Жюльєна Гольдштайна; 6 квітня у Національному академічному українському драматичному театрі ім. М. Заньковецької відбудеться зустріч німого кіно та електронної музики «Кіно-мікс»; 28 квітня відбудеться ніч короткометражного кіно у кінотеатрі «Кінопалац». 
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ