Слухай онлайн
Економіка

У Києві під час тренінгу учасників ознайомили із Стратегію Львівщини до 2027 року

Сьогодні, 27 листопада 2019 року, в рамках проекту ЄС в Україні «Угода мерів – Схід» за участі представників органів влади та експертного середовища у м. Києві відбувся тренінг з розвитку потенціалу територіальних координаторів Угоди мерів. Про це Гал-інфо повідомили сьогодні, 27 листопада, у прес-службі Львівської ОДА.

Мета тренінгу – підвищення спроможності територіальних координаторів забезпечувати якісною підтримкою підписантів Угоди мерів регіону щодо розробки, реалізації та моніторингу Планів дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату. Під час тренінгу учасників ознайомлено з практичним досвідом співпраці Підписантів Угоди мерів та Територіальних координаторів, як у країнах ЄС, так і в країнах Східного партнерства.

Про підтримку ініціативи Угоди мерів на регіональному рівні розповів начальник управління енергозбереження департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження облдержадміністрації Андрій Якубовський.

Зокрема, учасників тренінгу було ознайомлено із Стратегію Львівщини до 2027 року в контексті енергоефективності, механізмами Програми енергозбереження для населення Львівщини, яка реалізується в області з 2007 року, впровадженням системи енергомоніторингу на регіональному рівні та кращими практиками у сфері енергозбереження.

Довідково. Угода мерів - це найбільший в світі рух за збереження клімату і енергії на місцевому рівні, яка активно поширюється в Україні і, на сьогодні, до неї долучилися 235 міст, селищ чи громад, які добровільно взяли на себе зобов’язання по досягненню кліматичних і енергетичних цілей ЄС та скороченню викидів парникових газів мінімум на 30% до 2030 року. Європейський Союз, окрім технічної підтримки українських міст та селищ в питаннях розробки Планів дій щодо клімату та енергії, надає грантову підтримку для впровадження 17 демонстраційних проектів із загальним бюджетом фінансування близько 13 мільйонів євро.

У 2012 році Львівська обласна державна адміністрація стала першим в Україні територіальним координатором «Угоди Мерів» та на даний час здійснює координування 25 міст-підписантів Угоди.

Нагадаємо, що питання з виділенням компенсацій постраждалим з будинку №101/1 на вул. М. Грушевського, 101/1 «зависло» на рівні Кабміну. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...
");