Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

У лісгоспах області виявлено низку суттєвих порушень протипожежної безпеки

Під час  здійснення перевірок протипожежного стану об’єктів, лісів, торфовищ та сільгоспугідь розташованих на території області працівники Головного управління МНС України у Львівській області виявили серйозні недоліки. На балансі лісогосподарських підприємств Львівського обласного управління лісового господарства є 13 пожежних автомобілів, які є в справному стані і готові до гасіння пожеж. Більшість опорних пунктів лісництв не забезпечені пожежними мотопомпами, наявні ж мотопомпи знаходяться в неробочому стані чи не укомплектовані пожежно-технічним обладнанням.
На неналежному рівні проводиться робота зі створення і поновлення мінералізованих смуг, протипожежних розривів. Ремонт та будівництво водоймищ, доріг протипожежного призначення не ведеться. На непланових дорогах, які  ведуть у лісові масиви немає шлагбаумів, біля в’їздів в лісову зону відсутні  попереджувальні знаки.
У більшості в лісогосподарських підприємствах та лісництвах не організовано постійного патрулювання ділянок лісу, найбільш небезпечних у пожежному відношенні, місць масового відпочинку громадян, що прилягають до лісових масивів, сільгоспугідь, торф'яників тощо. Ця робота зводиться лише до розробки маршрутів патрулювання на папері. Повідомляє прес-служба ГУ МНС у Львівській області.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ