Слухай онлайн
Cуспільство  |  Культура

У Львівській філармонії новорічний гала-концерт «Tenors BEl’CANTO»

У п’ятницю, 11 січня, о 19 год. у Львівській філармонії лауреати міжнародних конкурсів і фестивалів квартет «Tenors BEl’CANTO» разом із Молодіжним академічним симфонічним оркестром «INSO-Львів» під орудою польського маестро Войтека Мрозека подарують чудовий різдвяний настрій у святковому новорічному гала-концерті. Про це повідомила прес-служба Львівської обласної філармонії.

Як йдеться у повідомленні, кожного співака квартету«Tenors BEl’CANTO» природа наділила голосом, неперевершеним у своїй красі і виразності. Вони використовують дивну, але прекрасну суміш класичної опери і сучасної популярної музики. Їх добре треновані оперні голоси із доповненням лірики різними мовами (французька, іспанська, італійська, польська, англійська і українська) роблять виконання захоплюючим та неповторним. Три тенори (Василь Понайда, Роман Трохимук, Тарас Глова) та баритон (Роман Антонюк) у звучанні зливаються у винятковій гармонії, незважаючи на специфічний тембр голосів.

Інструменталіст, композитор, аранжувальник, диригент Войтек Мрозек належить до числа найвидатніших кларнетистів сучасності. Артист постійно шукає нові засоби виразності, ламаючи традиційний підхід до професії музиканта-інструменталіста і поширюючи межі творчої активності. У приголомшуючих проектах поєднані ролі багатогранного інструменталіста, композитора, аранжувальника і диригента. Войтек Мрозек концертує у цілому світі (Європа, Азія, Австралія, Південна і Північна і Америка). Він бере участь у численних міжнародних музичних фестивалях, у телепрограмах та записах на радіо, співпрацює з польськими і зарубіжними філармонійними та іншими оркестрами.

За словами учасників квартету «Tenors BEl’CANTO»: «З Войтеком Мрозеком співпрацюємо від початку заснування квартету (2007). Це суперобдарований музикант, один з найкращих кларнетистів, який на такому ж рівні обдарований, як композитор та диригент. З Молодіжним академічним симфонічним оркестром «INSO-Львів» співпрацюватимемо вперше. В оркестрі панує особлива аура великої творчої атмосфери,особливе вміння слухати і розуміти один одного. Це буде для нас спільною прем’єрою. Всі твори, які є у програмі, варті уваги і звучатимуть у нашій інтерпретації. Ми співатимемо від душі, щоб принести людям задоволення, силу та наснагу до життя».

Львівська філармонія запрошує на концерт 11 січня о 19:00, де професійні музиканти даруватимуть слухачам свою любов та вічну музику.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ