У Львівській обласній раді поділили комісії
Слухай онлайн
Політика

У Львівській обласній раді поділили комісії

Депутати Львівської облради проголосували за затвердження списку керівництва усіх 18 постійних депутатських комісій ЛОР. За прийняття протоколу затвердження керівництва комісій проголосувало 99 депутатів облради, 2 проти, решта утрималось.

 

Назва комісії

Голова комісії

Заступник голови комісії

Секретар комісії

Комісія з питань бюджету та соціально-економічного розвитку

Степан Давидяк

Олег Панькевич

Степан Кубів

Комісія з питань комунального майна та приватизації

Юрій Моравецький

Олександр Ганущин

Володимир Тринька

Комісія з питань з питань підприємництва, торгівлі, регуляторної політики та інфраструктури туризму

Михайло Задорожний

Богдан Козак

Ярослав Рущишин

Комісія з питань промисловості, будівельної індустрії, комунікації та енергоефективності

Богдан Турчин

Микола Давидович

Анатолій Сухинюк

Комісія з питань планування території, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства

Валерій Калинюк

Богдан Кук

Зеновій Бермес

Комісія з питань з питань ПЕК

Роман Дідусь

Тарас Колтик

Зеновій Шептицький

Комісія з питань інвестиційної діяльності та питань прикордонного співробітництва

Йосип Хромяк

Ростислав Новоженець

Мирослава Костюк

Комісія з питань села та АПК

Роман Кузьмич

Володимир Ортинський

Микола Пшевлоцький

Комісія з питань використання земель та регулювання земельних відносин

Євген Буба

Роман Дудич

Емілія Подляшецька

Комісія з питань екології, природних ресурсів та рекреації

Михайло Коваль

Анатолій Дейнека

Григорій Брунець

Комісія з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою

Іван Рудницький

Олег Кристиняк

Петро Колодій

Комісія з питань депутатської діяльності, етики та регламенту

Тарас Колтик

Михайло Барбара

Олександр Москалюк

Комісія з питань законності та дотримання прав людини і військових проблем

Пилип Пилипенко

Михайло Дзюдзь

Василь Бігун

Комісія з питань охорони здоровя, материнства та соціального захисту

Олесь Лемішко

Ярослав Грибальський

Ігор Короташ

Комісія з питань молоді і спорту

Володимир Колошко

Тарас Керницький

Наталя Лаврецька

Комісія з питань культури, духовного відродження, ЗМІ та туризму

Марія Христинич

Ярослав Кравченко

Олег Баляш

Комісія з питань освіти і науки

Остап Козак

Ірина Фаріон

Роман Сколоздра

Комісія з питань звязків з українцями за кордоном

Володимир Шуркало

Іван Стецькович

Олесь Старовойт

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...