Слухай онлайн
Економіка

У Львівській області на одне вільне місце праці - 26 претендентів

У Львівської області на одне вільне робоче місце, як і на початку квітня, в середньому претендує 26 осіб. Станом на 21.04.2009 року в центрах зайнятості Львівщини на обліку перебувало 42,9 тис. мешканців, що на 1,0 тис. менше порівняно з початком цього місяця. За даними працедавців не укомплектовано 1,7 тис. вільних робочих місць та вакантних посад. Найменшу потребу у працівниках мали підприємства Нового Роздолу, Новояворівська та Сколівського району (4 вакансії), натомість у місті Львові у базі даних налічувалося майже 900 пропозицій роботи. Про це Гал-інфо повідомили у відділі інформації та взаємодії з соціальними партнерами і громадськістю Львівського обласного центру зайнятості.
Упродовж 11-20 квітня цього року задля пошуку роботи до обласної служби зайнятості звернулося 0,99 тис. незайнятих громадян (у першій декаді місяця – 2,2 тис.). Від працедавців у цей період надійшли списки про вивільнення 274 осіб. Фактично 263 працівники звільнено відповідно до п. 1 статті 40 Кодексу Законів про працю в Україні. Найчисельніше вивільнення (80 осіб) заплановано у ВАТ “Яворівське заводоуправління будівельних матеріалів”.
Упродовж другої декади квітня було працевлаштовано 0,7 тис. осіб. Загалом цього року за посередництва обласної служби зайнятості роботу знайшли 9,7 тис. мешканців Львівщини.Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ