Слухай онлайн
Культура

У львівській опері планують видати монографію про театр

Генеральний директор-художній керівник Львівського національного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької Василь Вовкун у коментарі Гал-інфо розповів, що у театрі багато наукових напрацювань, які планують видати.

“У нас є багато наукових напрацювань. Накопичилася серія літератури, яка могла б бути цікава нашим відвідувачам. До 120-річчя ми хотіли видати монографію, де музикознавці на чолі з  Любою Кіяновською розкажуть про кожне відділення театру, бо по суті ми живемо без такої наукової монографії театру. Ця робота вже майже закінчена, зараз вона на редагуванні”, - поділився Василь Вовкун.

Він також зазначив, що у театрі працюють над створенням альбому сценографа Євгена Лисика: “Зараз іде робота над дизайном альбому Лисика. Відфотографовано всі сценографічні полотна, ми також отримали ескізи від Маріїнського театру, Мінського театру. Це буде повне видання альбому”. 

Крім цього, у театрі фотографують інтер'єр та екстер'єр для того, щоб створити альбом. 

“Ми хочемо створити альбом для того, щоб люди могли добре роздивитися театр. Є багато малих графічних робіт, кожна скульптура має свій вираз і все це не так легко роздивитися у приміщенні. Альбом дасть таку можливість. Погортавши зображення, відвідувачі вже легко зможуть знайти те, що їх цікавить у театрі”, - пояснив Василь Вовкун. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ