Слухай онлайн
Культура

У Львівській опері запрацює перший в Україні музичний салон

З 8 травня у дзеркальній залі Львівської опери працюватиме музичний салон та екскурсії театром у поєднанні з камерним концертом. Про це сьогодні, 4 травня, під час прес-конференції повідомив керівник Львівського оперного театру Василь Вовкун.

Як пише видання Дивись.info8 травня у дзеркальній залі Львівського оперного театру лунатиме музична розповідь «Історія кохання». Ця подія дасть старт музичному салону театру.

За словами керівника Львівської опери Василя Вовкуна, це унікальний формат подачі музичного матеріалу для України.

«Ви тут зможете чути музикантів і вокалістів. Ми мріємо повернути залу камерну оперу. Дзеркальна зала працюватиме за окремою афішею, квитком, зі своїм художнім керівництвом», - розповів керівник Львівської опери.

Камерні концерти проходитимуть в опері по суботах та неділях. В інші дні у залі погодинно проходитимуть екскурсії та екскурсії з концертами.

«Під час екскурсії тут не просто розповідатимуть про стіни. У цей час звучатиме 10-15 хвилин музики: і орган, і клавесин, і арфа. Кожна екскурсія закінчуватиметься голосом примадонни Соломії Крушельницької, арією Чіо-чіо-сан (опера «Мадам Баттерфляй» Джакомо Пуччіні, - ред.)»,- додав Василь Вовкун.

Окрім того, в опері також проходитимуть виставки малярства.

На камерний концерт встановили ціну у 100 гривень. Екскурсія коштуватиме 40 гривень.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ