Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

У Львівській школі-інтернаті №102 відкриють міжнародний українознавчий табір, щоб популяризувати українську культуру

19 серпня 2006 року у Львівській школі-інтернаті №102 відбудеться відкриття міжнародного українознавчого табору — про це повідомили у прес-службі Львівської обласної ради. Такий захід у Львівській області відбувається вже вп’яте завдяки фінансовій підтримці обласної ради. Цього року на проведення українознавчого табору в обласному бюджеті передбачено 70 тис. грн. Безпосередній організатор заходу Головне управління освіти і науки Львівської облдержадміністрації.
Міжнародний українознавчий табір функціонуватиме на Львівщині з 14 до 28 серпня.
 Для цікавого проведення дозвілля учасники табору з 14 по 24 серпня перебуватимуть у Львові, а з 25 по 28 серпня — у с.Нагуєвичі Дрогобицького району.
У Львові учасники українознавчого табору побачать Високий Замок, Шевченківський Гай, Личаківський цвинтар, експозицію історичного музею, візьмуть участь у святкових заходах з нагоди 15-ї річниці Незалежності України, вивчатимуть українські пісні, вдосконалюватимуть знання з української мови, історії України, відвідають сучасну українську школу (СЗШ №80 м. Львова), побувають на заняттях майстер-класу з писанкарства, візьмуть участь в Святковій  літургії до 15-ї річниці Незалежності України в соборі Святого Юра.
Окрім того, програмою міжнародного українознавчого табору передбачено читання лекцій з українознавства, зустрічі з відомими письменниками та громадськими діячами, вивчення українських пісень, ознайомлення з мистецтвом писанкарства, участь в інтелектуальних іграх „Брейн - ринг”.
На Дрогобиччині учасники міжнародного українознавчого табору оглянуть місця, які пов’язані з життям і творчістю Івана Франка, візьмуть участь у святкуванні 150-ї річниці з дня народження Івана Франка.
Мета табору — популяризація української культури, вивчення історії України, підтримка українського шкільництва в діаспорі, налагодження дружніх контактів з молоддю українського походження з Польщі, Башкортостану, Естонії, Румунії.
За інформацією Головного управління освіти та науки ЛОДА цього року очікується близько 80 дітей-учасників українознавчого табору. Вперше на Львівщину приїдуть молоді українці з Латвії.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...