Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

У Львівській торгово-промиловій палаті відбудеться конференція з питань залучення у практику регіональних підприємств сучасних систем планування ресурсів

8 грудня цього року у Львівській торгово-промисловій палаті відбудеться конференція з питань залучення у практику регіональних підприємств сучасних систем планування ресурсів (ERP), — про це «Гал-info» повідомив керівник аналітичного відділу Львівської торгово-промислової палати Ігор Горняк. На конференції йтиметься про економічні переваги підприємства при застосованні в управлінні системи класу ERP.

Сьогодні неможливо управляти сучасним підприємством без програмного забезпечення, що підтримує процеси операційної діяльності.
Використання систем ERP — це не тільки стандартизація процесів, упорядкування карт контрагентів та автоматизація бухгалтерских записів. Ефектом вдалого впровадження системи ERP є інструмент, який в руках менеджера дозволить підприємству краще співпрацювати з постачальниками і одержувачами, розпоряджатися коштами, тобто, стане джерелом конкурентної переваги підприємства.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...