Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності - перший випуск спеціалістів

У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності сьогодні, 21 червня, відбувся випуск спеціалістів МНС України. Це перша партія курсантів, яка здобула кваліфікаційний рівень «спеціаліст», навчаючись у цьому ВНЗ після перетворення його з училища пожежної безпеки та інституту пожежної безпеки.
 МНС України поповнилася 238 молодими кваліфікованими фахівцями. В урочистій академії з нагоди 54-го випуску взяв участь заступник міністра України з питань надзвичайних ситуацій Анатолій Медвідь. 21 випускник-відмінник був удостоєний честі отримати диплом з рук заступника міністра, а випускник Богдан Штайн, за рішенням вченої ради університету, – одразу погони старшого лейтенанта. Всі цьогорічні випускники отримують звання лейтенантів МНС. Свято традиційно завершилось урочистим маршем випускників та курсантів університету.
 Навчання в університеті здійснюється на 5 факультетах, які складаються з 15 кафедр. Студентам пропонується навчання за такими спеціальностями: пожежна безпека, пожежегасіння та аварійно-рятувальні роботи, екологія та охорона навколишнього середовища, практична психологія та правознавство. Ректором університету є заслужений працівник освіти доктор педагогічних наук доцент генерал-майор Михайло Козяр.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...