Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

У Львівському обласному пренатальному центрі триває ремонт

Фото ЛОДА
Фото ЛОДА
Фото ЛОДА
Фото ЛОДА
Фото ЛОДА
Фото ЛОДА
1/3
Для Львівського обласного клінічного перинатального центру закупили обладнання за 11 мільйонів гривень. Про це сьогодні, 5 серпня, повідомили Гал-інфо у прес-службі Львівської ОДА.

Заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Холод проінспектував хід будівельних робіт другої черги Львівського обласного клінічного перинатального центру.

Зазначимо, що Центр є одним з основних медичних закладів охорони здоров’я матері та дитини у Львівській області, насамперед з надання висококваліфікованої спеціалізованої медичної допомоги жінкам із загрозою переривання вагітності та передчасними пологами.

«Львівський обласний пренатальний центр є медичною установою європейського зразка. Для нас надзвичайно важливим є наступний етап реалізації цього проекту – завершення другої черги – гінекологічного корпусу. Це важливий стратегічний об’єкт для регіону, адже покликаний зберегти життя та здоров’я дітей. Ми закупили для центру медичне обладнання за 11 мільйонів гривень, роботи на об’єкті тривають. Сподіваюся, що вже невдовзі корпус повноцінно прийматиме пацієнток», - повідомив Юрій Холод.

Станом на сьогодні у триповерховому приміщенні завершили ремонт другого та третього поверхів. На першому поверсі необхідно застелити лінолеумне покриття, а також змонтувати підвісні стелі.

У 2020 році для виконання решти робіт та придбання монтованого обладнання перинатального центру передбачено загалом понад 45 мільйонів гривень, а саме: кошти ДФРР - 25 млн гривень, обласний бюджет - 20 млн гривень.

Загальна кошторисна вартість реконструкції центру - понад 336 мільйонів гривень, з яких 161 млн гривень - кошти, які витратили на першу чергу.

Нагадаємо, що у Львівському обласному клінічному перинатальному центрі працює пологовий стаціонар - перша черга медичної установи, яку відкрили 22 червня 2018 року. У акушерському корпусі ЛОКПЦ, окрім відділення патології для вагітних і пологових залів, є операційний блок, реанімаційні відділення для дітей і дорослих, відділення новонароджених, відділення патології новонароджених тощо.

Перинатальний центр був закритий на реконструкцію у жовтні 2013 року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ