Слухай онлайн
Cуспільство

У львівському Палаці Мистецтв стартувала програма "Туризм і робочі місця"

1/2
У Палаці Мистецтв стартувала програма "Туризм і робочі місця". Про це сьогодні, 27 вересня, повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Сьогодні, 27 вересня 2019 року у Львівському Палаці Мистецтв стартувала програма «Туризм і робочі місця: краще майбутнє для всіх». Захід приурочений до Всесвітнього дня туризму та буде тривати до Дня студента.

В рамках програми цілого заходу відбудуться презентації туристичних маршрутів «Історичний шлях кримсько-татарського народу з Криму до Литви», «Ой там, під Високим Замком», молодіжної туристичної програми «Подорожуй. Відпочивай. Пізнай. Вивчай. Працюй», проведення цікавих майстер-класів, різноманітні бізнес студії тощо.

Захід надає можливість реалізації творчого потенціалу, представлення пропозицій активного відпочинку, промоції навчальних закладів. Зокрема свої вміння, культурні надбання та ремесла представлять українські, кримсько-татарські, болгарські умільці, а також молодь Львівщини. Для найменших відвідувачів передбачено дитячі майданчики «Майбутнє починається сьогодні».

Організатори: Львівська обласна молодіжна хостел асоціація за підтримки управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації.

Довідково: щороку Всесвітній день туризму присвячений певній тематиці. У 2019 році – «Туризм та робочі місця: краще майбутнє для всіх».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");