Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Здоров'я

У Львові американські лікарі безкоштовно прооперували 39 дітей

У межах спільного проекту співпраці Департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації та американської лікарні Shriners Hospital for Children, який тривав з 7 до 13 грудня, у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні "ОХМАТДИТ" прооперували 39 дітей. Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

"Американсько - українська команда попрацювала на "відмінно", - наголосила заступник директора департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА Ірина Микичак. – Колектив американських колег продемонстрував нам, що на першому місці завжди має бути дитина – маленький пацієнт з його турботами і потребами, задля його комфорту і безпеки. І на цих хворих скалічених діточок був орієнтований увесь алгоритм роботи лікарів США і України впродовж тижня". 

У перший день роботи проконсультували 150 дітей з наслідками опікової травми майже зі всіх областей України. А упродовж наступних 4 днів американсько-українські операційні бригади  вже успішно проводили операції.

У межах проекту злагоджено працювала об'єднана команда лікарів США (з клінік Бостона, Ванкувера і Сент-Луїса) і трьох львівських лікарень – КЗ ЛОР Львівська обласна дитяча клінічна лікарня "ОХМАТДИТ",  Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр та Комунальна 8-а міська клінічна лікарня м. Львова.

Також львівські медики отримали якісний майстер-клас від американських колег з дитячої анестезіології, пластичної хірургії, сестринського догляду, організації роботи хірургічної команди. 

Завдяки online-трансляції, яку забезпечили компанія ДТЕК і БФ "Я не один", процес оперативних втручань могли побачити усі охочі лікарі-хірурги.

Результати спільного з Гарвардською медичною школою дослідження щодо профілактики опікової травми презентували на конференції "Громадське здоров'я Львів 2015".

Нагадаємо, що працювати над проектом спільно українська та американська сторони почали близько восьми місяців тому. З Америки доставили понад 2,5 тонни медичного забезпечення та прибули 6 лікарів та 2 медсестри із Гарварда, Мічигана та Shriners Hospital.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ