Слухай онлайн
Політика

У Львові чехи вибачилися за вислови свого президента щодо Криму

Фото: Марія Шевців, Гал-інфо
Фото: Марія Шевців, Гал-інфо
Фото: Марія Шевців, Гал-інфо
Фото: Марія Шевців, Гал-інфо
Фото: Марія Шевців, Гал-інфо
Фото: Марія Шевців, Гал-інфо
1/3
Учора, 18 жовтня, під час прес-конференції у Львові з приводу проведення наймасштабнішого проекту з оцифрування документів, які стосуються репресованих громадян Чехословаччини, і знаходяться в архіві обласного СБУ представник чеського Інституту досліджень тоталітарних режимів Адам Граділек вибачився за слова президента Чехії Мілоша Земана щодо анексії Криму.

«Коли ми з колегами їхали в Україну то планували, що будемо вибачатися за слова нашого президента. В принципі наш президента у Страсбурзі одразу заявив, що це його особиста думка. Проти цього висловилися усі діячі Чеської Республіки. Це не офіційна позиція держави», - сказав він.

Консул Чеської республіки у Львові Ігор Шедо також додав, що політикою в країні, у тому числі і міжнародною займається уряд.

«Влада – це уряд, а не президент. Уряд кілька разів наголосив, що ми підтримуємо незалежність України, територіальну цілісність та засуджуємо анексію Криму», - сказав він.

Нагадаємо, що президент Чехії на сесії ПАРЄ закликав Україну відмовитись від Криму та зайнятися пошуками варіантів компенсації територіальної втрати.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...