Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові демонтовують головну ялинку

За інформацією ЛКП «Зелений Львів», з площі перед оперним театром демонтовують головну ялинку міста. Вже традиційно дерево використають для опалення теплиць комунального підприємства. Повідомила прес-служба ЛМР.

«До демонтажу залучено 6 одиниць техніки. Деревину вивозять вантажівками у тепличне господарство, що на вул.Замарстинівській, 167а. Орієнтовно через 2 години усі роботи щодо демонтажу ялинки будуть закінчені», - розповів головний інженер ЛКП «Зелений Львів» Володимир Чишинський.

Нагадаємо, віддати свої новорічні ялинки на утилізацію можуть і всі охочі львів’яни. Так, 22 січня у Львові організують мобільний пункт для їх збору. Здати ялинку можна буде на вул. Університетській, 1 (перед парком ім. Івана Франка) з 09.00 до 13.00 год.

Окрім цього, щоденно ялинки можна безкоштовно здати для утилізації на вул. Замарстинівській, 167а (ЛКП «Зелений Львів»). Усі зібрані хвойні використають для опалення теплиць комунального підприємства. Також ялинки можна передати на розташовані неподалік котельні, які працюють на твердому паливі, за наявності дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ