Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

У Львові діти збудують «шоколадне місто»

Вже традиційно, третій рік поспіль з 6 до 8 березня у Львові проходитиме третє «Міське свято шоколаду». Цьогоріч Свято Шоколаду відбуватиметься на площі перед Львівською оперою та у приміщенні Львівського палацу мистецтв, - повідомила прес-служба Львівської міської ради.

 

Родзинкою цьогорічного фестивалю стане участь у Святі Шоколаду всесвітньо відомого ужгородського кондитера-шоколатьє Валентина Штефаньо, який задля приїзду до Львова відклав свою поїздку на Чемпіонат кулінарних мистецтв в Парижі.

 

На Святі гуру шоколадних справ даватиме цікаві майстер-класи, показуватиме віртуозні шоу з виготовлення велетенських шоколадних скульптур. Майстер планує вразити гостей свята гігантською двометровою скульптурою лева з шоколаду.

 

На гостей та мешканців міста чекають шоколадні фонтани, концерти та традиційний велетенський шоколадний торт. Також організатори підготували чимало забав і для найменших учасників свята.

 

Завершиться свято грандіозним «Шоколадним балом», який буде проходити у будинку вчених, що на вул. Листопадового Чину,6. Особливістю «Шоколадного балу» будуть танцювальні майстер-класи від Влада Ями та Григорія Чапкіса.

 

Працюватиме також «шоколадна кімната» для дітей. Малюків чекає безліч конкурсів та забав на шоколадну тематику та шоколадний боді-арт. Загалом З 6 до 8 березня Львів перетвориться на серце шоколадних імпрез та перфоменсів. Планується, що під час міського свята шоколаду у Львові діти збудують «шоколадне місто».

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ