Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові діють знижки для туристів у готелях, ресторанах, магазинах

Львівський Туристичний Альянс з авіакомпанією Ютейр запровадив програму лояльності для пасажирів «Збережи свій посадковий талон». З посадковим талоном авіакомпанії Ютейр пасажир протягом 14 днів отримує низку переваг і знижок у закладах-учасниках Львівського Туристичного Альянсу, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«Співпраця з авіакомпаніями та створення спільних продуктів є важливим напрямком роботи ЛТА задля промоції міста на ключових ринках. Скористатися знижками можна впродовж 14 днів з моменту прильоту до Львова, пред'явивши посадковий талон і посвідчення особи у партнерів програми», - каже Марта Науменко, виконавчий директор ЛТА.

Серед учасників акції: ресторани, туристичні тури, магазини, готелі.

«Об’єднання зусиль туристичного бізнесу заради просування Львова як туристичного напрямку – одне з головних завдань розвитку туризму у містах. Саме за рахунок залучення представників галузі до спільних заходів розвивається туризм у основних європейських містах. Те, що представників окремих готелів, ресторанів та туристичних компаній змогли об’єднатись заради спільної мети – промоції Львова – є показником європейськості нашого міста, в цьому плані Львів є флагманом на українському туристичному ринку і до нас звертаються інші міста за порадами щодо можливості об’єднання гравців туристичного ринку», - каже Надія Радіоненко, начальник управліннятуризму ЛМР.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ