Слухай онлайн
Кримінал

У Львові до 9 років позбавлення волі засудили контрабандистів героїну

Сихівський районний суд Львова виніс вирок 2 контрабандистам наркотичних засобів, один з яких – громадянин Німеччини, повідомиларес-служба прокуратури міста Львова.

Слідство з’ясувало, що останні спільно розробили злочинний план з метою перевезення в Україну з Голландії особливо небезпечного наркотику – героїну та його збуту. Для цього змовники прибули до Королівства Нідерландів, де один з них – українець, за 12,5 тисяч Євро придбав 260 грамів героїну.

У подальшому згаданий громадянин Німеччини за додаткову винагороду від свого спільника у сумі 2 тисяч Євро спробував перемістити зазначену кількість наркотику через кордон України з прихованням від митного контролю.

Однак злочинця викрили співробітники Львівської митниці. У подальшому працівниками Служби безпеки України затримано і його «напарника».

Завдяки належній організації підтримання державного обвинувачення в прокуратурі Сихівського району Львова, цих осіб судом визнано винними та засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Не погодившись із таким вироком суду за вчинені злочини, засуджені оскаржують його в апеляційному порядку. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ