Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові фестиваль-конкурс „Шевченко-Фест” проходитиме у п’ятьох номінаціях

„Метою проведення Молодіжного фестивалю-конкурсу „Шевченко-Фест” є продовження ідей Шевченка в творчості сучасної молоді, створення нових цікавих творів на його тематику та розвиток національної свідомості у молодого покоління”, про це сьогодні, 11 березня, у Львові на прес-конференції щодо проведення у фестивалю „Шевченко-Фест” повідомив координатор проекту Орест Кондратович.
Участь в обговоренні також взяли - заступник начальника управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради Дмитро Пушкарьов та начальник управління сім’ї та молоді ОДА Андрій Корнат.
За словами Ореста Кондратовича у минулому році фестиваль проходив вперше у трьох номінаціях, цього ж року проходитиме у п’ятьох: сучасна пісня, малюнок, фотографія, авторська поезія та проза, короткометражні фільми.
Організатори фестивалю: ЛММГО „Молодіжне об’єднання ”Граніт”, ЛММГО „Студентське братство Львівської політехніки”, Благодійний фонд „Мистецтво” та міський палац культури ім. Гната Хоткевича.
Нагадаємо, що Молодіжний фестиваль-конкурс „Шевченко-Фест” у Львові проходитиме 16 – 18 травня. Участь у фестивалі безкоштовна, кожна особа, віком від 14 до 35 років зацікавлена шевченківською тематикою може взяти участь.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ