Слухай онлайн
Культура

У Львові хор «Радуниця» заколядує

Зразковий дитячо-юнацький хор «Радуниця» УДЮМК Шевченківського району Львова управління молоді, сім'ї та спорту Львівської міської ради святкуватиме 15-річчя. Оскільки, цей рік є ювілейним для колективу, впродовж цілого року шанувальники матимуть змогу побачити низку концертів хору, які будуть проводити у межах святкування. Першим із циклу виступів була участь хору в фестивалі «Велика коляда». Про це повідомила прес-служба ЛМР.

«Вже втретє цьогоріч ми в часі Різдва колядували з друзями зі сходу України. Дитячий хор «Віночок» з Черкащини гостював в нашому місті, в наших родинах. Було приємно зустрітися з цим колективом та зазнайомитися з людьми, які так само як і наші діти, люблять пісню. Співпраця з іншими колективами у нашого хору є вже досить давно. Так, у 2005 році ми приймали в себе дітей із Донецька, а в 2010-му в нас гостював Вишгородський дитячий ансамбль «Коралі». Вони були учасниками фестивалю «Велика коляда» у Львові. Цей ансамбль запросив нас на фестиваль «Вишгородська Покрова». Ми з радістю прийняли це запрошення і не даремно: хор «Радуниця» отримав першу премію. Власне у Вишгороді ми і познайомилися з ансамблем «Віночок»», - розповіла художній керівник хору «Радуниця» Наталія Манько.

А вже 23 січня, у неділю, в будинку органної та камерної музики відбудеться різдвяний концерт хору «Радуниця». Він буде першим власним концертом колективу у цьому році, в рамках відзначення 15-річчя творчої діяльності. В концерті співатимуть учасники хору різного віку - від наймолодших чотирирічних до студентської молоді. Всі охочі мешканці міста зможуть провести час у атмосфері великого мистецтва та насолодитись чистим дитячим співом, оскільки вхід на концерт буде безкоштовним.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ