Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові є тільки один готель, обладнаний для людей з обмеженими фізичними можливостями

У Львові є тільки один готель, який доступний для людей з обмеженими фізичними можливостями, — це «Гранд-готель», але, за словами заступника голови Товариства захисту дітей-інвалідів, хворих на ДЦП, «Надія» Миколи Сварника, за вартістю послуг він недоступний для неповносправних людей.
Як зауважив Микола Сварник, відповідно до державних будівельних норм проектів цивільних будівель і споруд, 10% місць в готелі мають бути спеціально облаштовані для людей з особливими потребами.
Не облаштовані для відвідувань людей з вадами зору і слуху львівські музеї, аеропорти, вокзали не сприяють розвитку туризму для неповносправних.
На нещодавно відремонтованих вулицях Львова, за словами організаторів «круглого столу», людям з фізичним вадами стало комфортніше пересуватися завдяки встановленим пандусам, проте ще більшість доріг та адміністративних будівель залишаються недоступними для інвалідів.
 Микола Сварник каже, що громадські організації інвалідів активно співпрацюють з владою, розробляючи програми подолання архітектурних бар’єрів, згідно з програмою «безбар’єрності».
16 лютого у Львівській облдержадміністрації відбудеться колегія, на якій розглядатиметься питання створення універсального середовища для інвалідів. На ній планується прийняти звернення до керівників управлінь освіти, культури, спорту і туризму, а також до керівників райадміністрацій про проведення моніторингу адміністративних будівель та облаштування їх до потреб інвалідів.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ