Слухай онлайн
Cуспільство

Львівські міські маршрути у 2017 році перевезли 65,7 млн. пасажирів

Як повідомила прес-служба Львівської міської ради, міськими автобусними маршрутами у 2017 році перевезено 65,7 млн. пасажирів.

Міськими автобусними маршрутами у 2017 році перевезено 65,7 млн. пасажирів.

У зв’язку із проведенням ремонту дороги по вул. Личаківській та зняттям руху трамваїв маршруту №2, за погодженням із головою студентської ради, організовано перевезення студентів Національного університету від гуртожитків до центру міста (перевізник ЛК АТП-1).

З вересня, після перенесення відправлень приміських маршрутів з приміського вокзалу до автостанції «Західна», запроваджено новий автобусний експрес-маршрут, який забезпечує перевезення пасажирів від пл. Різні до автостанції «Західна». Крім того, було продовжено рух автобусів маршруту №2-А до АС «Західна».

Залучено нові низькопідлогові великогабаритні автобуси на маршрут №6А сполученням із Рясне-2 та збільшено кількість автобусів №6А, що суттєво покращило транспортне сполучення зазначеного мікрорайону.

Отримання нових автобусів ЛК АТП-1 дало можливість відновити роботу автобусного маршруту №9 сполученням «с.Муроване - вул.Максимовича».

На прохання мешканців Нового Львова внесено зміни у схему руху автобусного маршруту №53 та забезпечено рух автобусів цього маршруту із Сихова через вул. Панаса Мирного - вул. І.Франка до центральної частини міста.

Протягом року управління транспорту забезпечувало перевезення мешканців і вболівальників на розважальні заходи та футбольні матчі до стадіону «Арена Львів».

Крім автобусних маршрутів, перевезення пасажирів у м. Львові здійснюється на маршрутах електротранспорту. Це 11 трамвайних маршрутів (№1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11). Випуск на лінію в робочі дні становив у середньому 65 вагонів. Випуск тролейбусів у робочі дні у середньому становив 58 одиниць, які обслуговували 10 маршрутів (№2, 3, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 20, 25).

У 2017 році перенесено рух тролейбусів на дублюючу смугу руху на вул. Науковій (900 м), оновлено кабельну лінію живлення потреб служби колії на вул. Татарбунарській, оновлено контактну мережу тролейбусів на пл. Петрушевича (120 м), відновлено контактну тролейбусну мережу на вул. Авіаційній (300 м) і відповідно відновлено рух тролейбусів до станції «Скнилів», замінено 20 опор контактної мережі, проведено капітальний ремонт контактної мережі на пр. Свободи. Відновлено роботу трамвайного маршруту №7 до вул. Погулянка. Проведені роботи з ремонту трамвайної колії господарським способом на вул. І. Франка протяжністю 163 м.

Проводилась реконструкцію побутових приміщень тролейбусного депо на вул. Тролейбусній та трамвайного депо на вул. Городоцькій та диспетчерських пунктів.

Також минулого року було закуплено нову техніку: 5 піскорозкидувачів МАЗів і 2 тракторці. На це було виділено 10 млн. грн. На нову техніку встановили GPS-трекери.

Нагадаємо, на міських автобусних маршрутах перевезення здійснюються 5 транспортними підприємствами:

Львівське комунальне АТП №1 – обслуговує 20 маршрутів;

ПАТ «Львівське АТП-14630» - обслуговує 11 маршрутів;

ТзОВ «Фіакр-Львів» -  обслуговує 10 маршрутів;

ТзОВ «Міра і К» - обслуговує 10 маршрутів;

ТзОВ «Успіх БМ» - обслуговує 5 маршрутів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...